پایداری کامل شبکه توزیع برق استان فارس در ایام نوروز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از پایداری کامل شبکه توزیع نیروی برق این استان در ایام نوروز ۱۴۰۲ خبرداد.
پایداری کامل شبکه توزیع برق استان فارس در ایام نوروز - 1

به گزارش برق نیوز، حمیدرضا کریمی فرد با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت انرژی برق، امسال نیز همانند سنوات گذشته شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های فنی و عملیاتی شامل همکاران، نیرو‌های اجرایی و خودرو‌های عملیاتی، به صورت شبانه روزی در حالت آماده باش و خدمت رسانی بود و ۱۷۶ اکیپ با ۱۷۶ خودروی عملیاتی وظیفه خدمت رسانی شبانه روزی به مشترکان برق در سراسر استان را بر عهده داشتند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی کلیه همکاران کشیک واحد‌های بهره برداری، دیسپاچینگ، اتفاقات شبکه و… که در لحظه تحویل سال، تعطیلات ایام نوروز، در روز‌های برفی، بارانی و سایر روز‌های تعطیل در حال خدمت رسانی هستند، اظهارداشت:کارکنان صنعت برق استان همواره با ایثارگری و حس وظیفه شناسی به صورت شبانه روزی برای تامین برق پایدار در تلاش هستند، که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

پایداری کامل شبکه توزیع برق استان فارس در ایام نوروز - 2

وی درادامه سخنان خود به بارش‌های بهاری و وزش باد در ایام نوروز اشاره کرد و بیان داشت: با وجود بارندگی‌های نسبتا شدید و وزش باد به ویژه در مناطق شمالی استان، اما خوشبختانه با تلاش جهادی و مسئولیت پذیری تلاشگران و خادمان ایثارگر صنعت برق، مشکلات مرتفع و خطوط شبکه توزیع نیروی برق استان فارس پایدار ماند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، یادآورشد: علاوه بر اکیپ‌های اتفاقات شبکه، تلفن ۱۲۱ نیز به عنوان کوتاه‌ترین مسیر ارتباط مشترکان با شرکت جهت رفع هرگونه مشکلی در تأسیسات و تجهیزات شبکه برق آماده پاسخگویی بصورت شبانه روزی به مشترکان بود.

کریمی فرد در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری کرد بتوانیم در سایه تلاش، همفکری و مشارکت کلیه پرسنل در میدان سازندگی و خدمت گزاری دین خود را به مردم ادا نموده و در جهت ارتقای خدمت رسانی و تامین برق مطمئن و پایدار به مشترکان عزیز و شریف استان، گام‌های موثری برداریم.

منبع : برق نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی پروژه ها

عضویت در خبرنامه