تزریق بیش‌از ۴ میلیارد مترمکعب گاز به خطوط سراسری

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز گفت: از ابتدای امسال ۴ میلیارد مترمکعب گاز بیشتر به خطوط سراسری تزریق شده است.
تزریق بیش‌از ۴ میلیارد مترمکعب گاز به خطوط سراسری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، سعید عقلی مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز، گفت: با برنامه‌هایی که در بخش‌های تجاری، خانگی و صنایع غیر عمده اجرا کرده‌ایم و در عین حال پیش‌بینی‌ها و عملیات‌هایی که در زمینه تولید بیشتر گاز انجام شده، از ابتدای امسال حدود ۴ میلیارد مترمکعب گاز بیشتر نسبت به پارسال تحویل خطوط گازرسانی برای استفاده در بخش‌های مختلف شده است.

وی افزود: با پیش‌بینی پاداشی که برای مشترکان خانگی گذاشته شده، مصرف گاز حدود ۶ درصد در کل سال در بخش خانگی کمتر بوده است. در همه نقاط کشور به‌ویژه در بخش انتهایی شبکه گازرسانی که هم‌اکنون در فصل یخبندان هستند، توانسته‌ایم در بالاترین فشار گاز را تحویل مشترکان در این شهرها بدهیم.

عقلی تصریح کرد: نسبت به پارسال در ایام سرد کاهش دمای بیشتری را داریم و توانسته‌ایم گاز بیشتری را در بخش‌های مختلف تأمین کنیم و هم‌اکنون هیچ نقطه‌ای با قطعی گاز روبه‌رو نیست.

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون به‌طور میانگین روزانه ۲۸ میلیون مترمکعب گاز بیشتر (با افزایش ۱۴ درصدی) به بخش نیروگاهی و روزانه ۲۰ میلیون مترمکعب بیشتر از این سوخت پاک (افزایش ۷ درصدی) به صنایع عمده تحویل شده است.

منبع : مهر نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی پروژه ها

عضویت در خبرنامه