استقرار نظام حاکمیت شرکتی در شرکت‌های آب و برق

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو بر استقرار نظام حاکمیت شرکتی در شرکت‌های آب و برق تاکید کرد.
استقرار نظام حاکمیت شرکتی در شرکت‌های آب و برق

به گزارش برق نیوز، یزدان رضایی در نخستین نشست تبیین جایگاه و نقش هیئت‌های مدیره شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران با اشاره به بخش‌نامه وزارت نیرو به شرکت‌های تابعه افزود: انتظار داریم جلسات هیئت‌های مدیره شرکت‌های آب و برق در کشور حداقل دو نوبت در ماه و به صورت حضوری برگزار شود.

رکن اصلی هر سازمان نیروی انسانی است

​معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس وزارت نیرو در نشسست ارزیابی عملکرد سه‌ماهه شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران با اشاره به اقدام وزارت نیرو در یکپارچه‌سازی شرکت‌های مجموعه وزارت نیرو در زمینه بیمه درمانی گفت: پوشش بیمه‌های درمانی باید به گونه‌ای باشد که همکاران و خانواده‌های آنان در شرایطی که دغدغه بیماری دارند، در زمینه هزینه‌های درمان دچار نگرانی نباشند.

احمد حیدری در باره اقدام دیگرِ وزارت نیرو گفت: یک شورای حقوقی متشکل از بهترین حقوق‌دان‌های کشور در وزارت نیرو تشکیل شده است که موارد خوبی در آن مطرح شده و تصمیمات خوبی نیز گرفته شده است که منطبق بر واقعیت است و شرکت آب و فاضلاب آبفای استان تهران هم می‌تواند از این ظرفیت وزارت نیرو در زمینه‌های حقوقی بهره گیرد.

وی تاکید کرد:بر این باوریم که رکن اصلی هر سازمان، نه تجهیزات و امکانات و فناوری‌های آن، بلکه نیروی انسانی است. اگر به نیروی انسانی توجه شود، ماموریت آن دستگاه یا سازمان به نحو احسنت انجام خواهد شد و برنامه‌ریزی‌ها هم به درستی صورت خواهد گرفت.

منبع : برق نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی پروژه ها

عضویت در خبرنامه